WEB Tabanlı / WEB Sitesi

Site, Apartman yada Kooperatifiniz adına özel olarak hazırlanmış bir WEB sitesi güzel olmaz mıydı? Yada istediğiniz zaman, istediğiniz yerden Site Yönetim Programınıza erişebilmek? Tüm bunlar ve çok daha fazlası ProSite’nin eşsiz altyapısı ile elinizin altında.
Site Yönetimi Programı neden WEB Tabanlı olmalıdır?

ProSite’nin internet ağını kullanabilme yeteneği ile siteniz adına açılmış olan WEB Sitesi üzerinden sakinleriniz yönetime mesaj gönderebilir, cari hesaplarını görüntüleyebilir, Sanal Pos ile peşin/taksitli aidat ödemesi yapabilir yada yönetim haber duyuru yayınlayıp, anketler düzenleyebilir.

Gelişen teknoloji ile internet artık vazgeçilmezlerimiz arasına girmiştir. ProSite WEB tabanlı uygulaması ile bilgisayarınız çalınsa yada bozulsa bile işlerinizden hiçbir şey kaybetmeden başka bir bilgisayar üzerinden işinize devam edebilirsiniz.

Ancak asıl sebebi internete çıkışınız ile sınırsız bir yeteneğe kavuşmanız olacaktır. Toplu SMS/E-Posta, Parmak İzi Okuyucu, Banka Aktarımı, Garaj Kapısı Kontrolü, Akıllı Sayaç Entegrasyonu ve Cep telefonu uygulaması gibi üst düzey hizmetler ancak internet ile kullanılabilmektedir.