Akıllı Sayaç Entegrasyonu

Elektrik, su, doğalgaz.. “Kim ne kadar kullandı?” sorusunun yanıtını Site Yönetim Programınız sizler için hesaplayıp, herkese borçlandırmasını yapabilir. Ayrıca arzu ederseniz cep telefonu uygulaması ile okumaları kendiniz de yapabilirsiniz.

Her zaman elle süzme sayaç okuması yapabilirsiniz. Bu özellik ile fatura tutarınızı süzme saatlerdeki fark oranında paylaştırabilir,verilen birim fiyatı süzme saatlerdeki farkla çarpabilir, verilen limite kadar 1. fiyatı, iki limit arasında 2. fiyatı sonraki limitlerde de diğer fiyatları uygulayarak hasaplama yapabilirsiniz. Arzu ederseniz seçilen orana göre birim fiyatı çarparak borçlandırma yada alacaklandırma da yapma imkanınız da bulunmaktadır.

Tüm bu özelliklerin haricinde iseanlaşmalı sayaç okuma firmalarının sizlere verdiği tabloyu kullanarak site sakinlerinizin tüm okumalarını ilk ve son okumaları ile birlikte aktarımını sağlayıp, kişilerin cari hesaplarına işleyebilir, hatta okuma detayları ile birlikte SMS yada E-Posta kullanarak bildirim yapabilirsiniz.